Skałka!!

Pierwszy dzień po przyjeździe zaczęliśmy od porządnego śniadania i krótkiego spaceru po okolicy. Tutaj jest dokładnie jak na filmach, nic więcej, nic mniej 🙂 Budynki i roślinność jakiej nigdzie indziej nie widziałam, no i nasz motel z cyklu filmów z seryjnymi morderstwami.

spacer

Po krótkim spacerze trafiamy do knajpy z amerykańskim śniadaniem, nie można było lepiej zacząć tego dnia 😀

sniadan gatki sniad rambus

tradition

Naprawdę dobrze objedzeni wsiadamy do naszego nowego auta i zaczynamy podróż do Las Vegas! A raczej od razu w skałkę bo przecież zostanie jeszcze trochę dnia żeby się powspinać. Jedziemy głównie przez totalne pustkowie gdzie oprócz tej autostrady i pięknej panoramy górskiej nie ma kompletnie nic, więc podziwiamy ogromne ciężarówki i zastanawiamy się jakie przepisy tu obowiązują, nikt nie jedzie szybko, nikt nie ciśnie lewym pasem, wszyscy jednostajnie, ta samą prędkością podążają przed siebie.

road to lv

Po 4h jazdy dojeżdżamy na parking w Red Roks i praktycznie biegniemy pod skałkę 🙂 Jest cudownie! Skały wokoło są czerowono zółto zielone, coś niesamowitego!

Bez tytułu

Rozkładamy crashe i chłopaki już cisną pierwsze baldy, na pierwszy ogień pada Fear of a Black Hat V9 i inne okoliczne klasyki.

IMG_2016 IMG_2028 IMG_2031 IMG_2038

IMG_2007

Dodała:

Gatka

Jedna myśl nt. „Skałka!!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *